Oferta

Doradzimy rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb

Ogrzewanie to rzecz niezbędna w każdym domu i zazwyczaj najbardziej skomplikowana ze wszystkich instalacji. To jaką technikę grzewczą zastosujemy, będzie miało kluczowe znaczenie dla późniejszego komfortu użytkowania oraz wpłynie na wysokość kosztów eksploatacji.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń grzewczych. Są to pompy ciepła, kotły na pellet, kotły gazowe, kotły na ekogroszek, kominki na pellet - stanowiące "serce" całego systemu grzewczego w domu oraz rekuperatory, dzięki którym odzyskujemy ciepło z powietrza i poprawiamy jakość powietrza w domu czy klimatyzatory, którymi możemy nie tylko chłodzić, ale również dogrzewać pomieszczenia.

Na dobór odpowiednich urządzeń wpływ ma szereg czynników, tj.: położenie budynku, grubość ścian, rodzaj okien, docieplenie budynku czy powierzchnia do ogrzania. Istotne są również indywidualne preferencje Klienta, dotyczące np.: wysokości temperatury w domu czy posiadanego budżetu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w montażu urządzeń grzewczych, analiza w/w czynników nie stanowi dla nas problemu. Biorąc pod uwagę również indywidualne preferencje, jesteśmy w stanie dobrać urządzenia i stworzyć kosztorys inwestycji, najlepiej spełniające Twoje potrzeby.

Pomożemy zdobyć środki na sfinansowanie przedsięwzięcia

Zdajemy sobie sprawę, że instalacja grzewcza to jedna z bardziej kosztownych inwestycji podczas budowy lub remontu domu.

Zakup oferowanych przez nas urządzeń wraz z montażem, umożliwia skorzystanie z programu rządowego "Czyste powietrze" i tym samym uzyskanie zwroty nawet do 90% z poniesionej inwestycji. Prowadzenie wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem, pozostaje po naszej stronie. Więcej informacji na ten temat zawarliśmy w zakładce Dotacje.

Przeprowadzimy montaż niezbędnych urządzeń

Do wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń oferujemy profesjonalny montaż oraz zapewniamy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką oferowanych przez nas urządzeń. Każda zakładka zawiera opis, czym charakteryzuje się dane urządzenie i w jaki sposób może zostać wykorzystane. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi realizacjami.